ETKİN HOST BİLİŞİM VE İNTERNET HİZMETLERİ


Ürün İade Şartları


Etkinhost.com.tr tarafından satışa sunulan hizmet ve ürünler ile ilgili iade şartları aşağıda verilmiştir.

Hosting Satın Alım Hizmeti
Etkinhost.com.tr müşterisi, satın aldığı herhangi bir Hosting hizmeti için iade talep edememektedir. Ancak etkinhost.com.tr den kaynaklanan ve çözülemeyen sorunların oluşması durumunda tüm hizmetlerde süre şartı olmaksızın iade hakkı mevcuttur İade süresi hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 7 gündür. Hosting Satın Alım Hizmeti kapsamında bulunan alt hizmetler; Web Hosting, Bayi Hosting, Wordpress Hosting, Joomla Hosting, Kurumsal Hosting

Hosting Yenileme Hizmeti
Hosting yenilemesi daha önce alınmış olan ve devam eden bir hizmetin süre uzatımıdır. Yenilemelerde iade yapılmaz.

Sunucu Satın Alım ve Yenileme Hizmeti
Etkinhost.com.tr müşterisi, satın aldığı herhangi bir sunucu hizmeti ile ilgili iade yapamaz. Ancak etkinhost.com.tr den kaynaklanan ve çözülemeyen sorunların oluşması durumunda tüm hizmetlerde süre şartı olmaksızın iade hakkı mevcuttur İade süresi hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 7 gündür.

Domain Satın Alım ve Yenileme Hizmeti
Domain tescilleri kişiye veya kuruma özel olarak yapılır. Bir tescil hizmeti olduğu için kullanılmasa dahi iptali mümkün değildir. Bu nedenle domain satın alım ve yenileme hizmetlerinde iade yapılamaz.
SSL Satın Alım hizmeti
SSL kayıtları domaine özel olarak yapılır. Kullanılmasa dahi iptali mümkün değildir. Bu nedenle SSL Satın Alım hizmetlerinde iade yapılamaz.

Özel IP Satın Alım Hizmeti
Etkinhost.com.tr müşterisi, satın aldığı IP hizmetini koşulsuz olarak iade edebilir. İade hakkı süresi hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 7 gündür.

Oyun Sunucuları - Ses Sunucuları Ve Ek Paketleri
Etkinhost.com.tr müşterisi, satın aldığı herhangi bir Oyun ve Ses sunucusu veya Paketleri hizmetleri ile ilgili iade yapamaz. Ancak etkinhost.com.tr den kaynaklanan ve çözülemeyen sorunların oluşması durumunda tüm hizmetlerde süre şartı olmaksızın iade hakkı mevcuttur İade süresi hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 7 gündür.

Bakiye İadesi
Etkinhost.com.tr müşterisi, hesabına eklemiş olduğu krediler için iade talebinde bulunamamaktadır.

İade Süreci
İadesi yapılan hizmetlerde alınan bedel eksiksiz olarak 7. gün içinde iade edilir. Havale ve EFT ile yapılan ödemelerde iade 7 gün içinde yine aynı yöntemle yapılır ve müşterinin hesabına geçer. Kredi kartı ödemeleri 7 gün içinde yapılır ancak müşteri Hesabına bu ödemenin yansıması 7 günden fazla sürebilir.


Whatsapp İletişim 0850 304 5981


                                                                                                                         Copyright © 2020 - www.etkinhost.com.tr Tüm Hakları Saklıdır.